O nás

Ráda vám pomůžu s výběrem správného přípravku  pro domací péči a zároveň zorientuji vás ve světě beauty služeb.

o nas Etalon cosmetics

Vítám Vás na webových stránkách Etalon Cosmetics!

Zákazník je vždy na prvním místě. Snažím se vyjít vstříc a poskytnout ty nejlepší služby.

Vybírám pro vás  nejkvalitnější produkty a doručuji je co nejrychleji.

Na svých sránkach nabízím jen světoznámé evropské značky a karlovarskou kosmetiku, té nejvyšší kvality. Vybírám pro vaší krásu jen bezpečné produkty s vysokou efektivitou zákroku.

Spokojenost zákazníků pro mě je vždy na prvním místě. Mám dlouholetou praxi v oboru kosmetiky, proto s ochotou pomůžu Vám s výběrem vhodného přípravku nebo procedury pro konkretní případ. 

V kosmetickém salónu na adrese Zámecký Vrch 650/10 v Karlovych Varech naleznete vše, co potřebujete pro péči pro vaší krásu. Nabízím Vám nejen efektivní přístrojové omlazení pokožky, ale zároveň na výběr omlazení obličeje a dekoltu masažní technikou, příjemné ceny, přísné dodržování hygienických předpisů, a rovněž kvalitní a přírodní kosmetiku světových značek.

Vážím si každého z vás, proto se neustále zlepšuji, navštěvuji profesionální kurzy, sleduji světové trendy a novinky.

S pozdravem,
www.etaloncosmetics.cz

Často Kladené Otázky

Zde jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Jak reklamovat zboží zakoupené na našem e-shopu?

Nákupy na našem e-shopu jsou pro zákazníky vždy výhodné, a to nejen kvůli ceně, s nákupem dostávate zdarma odbornou konzultaci, slevy na služby atd. Sice si nemůžete nabízené zboží prohlédnout a vyzkoušet, ale náš e-shop nabízí i další výhody. Snadno lze vrátit nechtěné zboží nebo reklamovat poškozené. Jak na to : vracení a reklamace zboži

Kdy dostanu peníze zpět za reklamované zboží?

V případě uznané reklamace vrátíme na účet částku za reklamovaný produkt nebo pošleme nový. Dle naší domluvy a to do 14 kalendařních dnů od uznaní reklamace.V případě žádosti o vrácení peněz, uveďte do e-mailu i své číslo účtu. Více informací čtěte zde: vracení a reklamace zboži

Vybíram dárek, jsem v časové tisní, dorazí li objednávka v čas?

Nákupy na našem e-shopu jsou pro zákazníky vždy výhodnější než v kamenných obchodech, ovšem pokud nepotřebujete zboží hned nebo máte možnost osobního odběru. V případě, objednávky počítejte s tím, že zboží v některých termínech může být dodáno až 3-4tý den po objednání, však to nezaleží na naších službách, snažáme se zasilku neprodleně expedovát po obdržení objednávky. Více informací čtěte zde: Doprava a Platba

Jak vybrat správný krém na pleť?

Potřebujete poradit, jak vybrat správný krém na plet’? Neváhejte se mě kontaktovát kdykoliv. Poradím vám, a společně během pár minut vybereme tu nejvhodnějši kombinaci přípravku konkrétně pro vaší plet’! Pro správnou volbu krému budu potřebovat vědět Váš věk a typ vaší pleti. Žádný stres! Také společně to zvládneme, spolehněte na mojí dlouholetou praxi v tomto oboru.

Jak můžu otestovat typ pleti?

Typy pleti: Existují čtyři základní typy pleti. Jednoduše za pomocí obyčejného kapesníčku můžete se dozvědět jaky máte typ pleti. Nejdřivé plet’ očistěte, omyjte a osušte. Pak nedávejte žádnou kosmetiku (krém atd) na plet’, počkejte tak 30 minut a jemně přitlačte čistý papírový kapesníček. Více info čtěte: Typ pleti normalní a suchá a jak o ni pečovat.

Chci koupit krém, ale mám alergii!

Mám pár typů jak na to... Před použitím krému doporučuji ho vyzkoušet na vnitřní straně předloktí a počkát pár minut, tak máte možnost vidět reakci své pokožky. Je dobře vyhledávát produkty, které mají co nejkratší složení. Tím značně snížíte riziko výskytu alergenu. Je to jednoduché ale snažte se používat jednu značku kosmetiky, která vám vyhovuje.Pokud koupíte několik produktů jedné značky, zkuste jeden produkt, pokud se alergie nevyskytne, pravděpodobně u ostatních produktů neměla by se objevit (není to však pravidlo!!!).

O nás

100% originální produkty

Originální produkty a zakoupené přímo od výrobce

O nás

Doprava zdarma

Bezplatné a rychlé dodání u objednávek nad 2500 Kč

O nás

Ready-to-go products

Všechny produkty jsou k dispozici a jsou připraveny k odeslání

O nás

Přímý kontakty?

Na každý e-mail vždy odpovídáme tak rychle, jak jen můžeme.