Doprava

Více informací o dopravě  naleznete v článku zde

Při nákupu nad 2500 Kč a při vybraných produktech Vám zboží doručíme ZDARMA na jakoukoliv adresu v rámci České republiky.
Zboží odesíláme do dvou pracovních dnů.

doprava etaloncosmetics

Doprava v Rámci České Republiky

  • Standardní dodání do  týdne
  • V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace vč. podacího čísla balíku, diki kterému Váš balíček můžete si sledovát v online systému české pošty zde
  • V případě, že vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště, s tím, že do schránky vám bude vložena informace o uložení zásilky. Zároveň vám bude doručena SMS a email s informací o nezastihnutí na uvedené adrese
  • V případě, že zboží není skladem, bude kupující informován o termínu dostupnosti na stránce produktu nebo mailem, nebo telefonicky. Přesný termín dodání a dostupnost si můžete ověřit na telefonním čísle +420773154735, v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 nebo na emailové adrese etaloncosmetics@gmail.com
  • Prosíme, zkontrolujte při přebírání zásilky stav obalu zásilky, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušena naše páska a není opravovaná páskou s jiným potiskem, páskou bílou, nebo páskou průhlednou. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom se domluvili ohledně dalšího postupu.
  • Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.
  • Pokud zásilka žádné vady nevykazuje, není dopravce povinnen vyčkat otevření zásilky.

Osobní odběr

  • Osobní odběr je možný každý všední den v naši provozovně na adrese: Zámecký Vrch 650/10 36001 Karlovy Vary, a to po předchozí domluvě.
  • Uhradit objednávku na osobní odběr můžete v hotovosti na místě, bankovním převodem a platební kartou při objednání prostřednictvím internetu.
  • Pro produkt objednaný s vyzvednutím na osobní odběr si přijďte až po obdržení výzvy k osobnímu odběru na email, případně telefon.

Doprava Česká pošta.

Česká pošta - balík do ruky 155 Kč

Pokud preferujete rychlé doručení, zpravidla následující pracovní den od odeslání po celé České republice.

Česká pošta - balík na poštu 125 Kč

Je to unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků po celé České republice. Balík si vyzvednete na nejbližši poštovní pobočce.

Kombinace doprav a plateb včetně cen

 Platba převodem / Platba kartouDobirkou
Česká pošta - Balík do ruky155 Kč195 Kč
Česká pošta - Balík na poštu125 Kč165 Kč
Vlastní přeprava- -zdarma